Szanowni Państwo,

w związku z dużym zainteresowaniem konkursem na projekt muralu przedłużamy termin nadsyłania prac konkursowych do 10.10.2016 (Uwaga! Decyduje data dotarcia przesyłki do adresata).

Wszystkim uczestnikom przypominamy, że mural ma nawiązywać do stylistyki i kolorystyki Centralnej Doświadczalnej Stacji Jedwabniczej, podkreślać elementy związane z historią jedwabnictwa milanowskiego i charakterystyką materiału, jakim jest jedwab.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie Stowarzyszenia Muzeum Jedwabnictwa Milanowskiego do dnia 20.10.2016.
Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi warunkami regulaminu i do wzięcia udziału w konkursie.
Regulamin_konkursu_na projekt muralu_pdf
Szczegółowe informacje: tel. 609 514 610
Konkurs jest częścią projektu międzypokoleniowego „Łączy nas jedwab” przygotowanego i realizowanego przez Stowarzyszenie Muzeum Jedwabnictwa Milanowskiego.