Z przyjemnością informujemy, że 3 października 2016 nasza koleżanka z Zarządu Stowarzyszenia Muzeum Jedwabnictwa Milanowskiego – Agnieszka Krzysiak otrzymała tytuł „Mecenasa Kultury” za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury na terenie Powiatu Grodziskiego.

Agnieszka na co dzień pracuje jako nauczycielka plastyki oraz przedmiotów artystycznych i technicznych w Nowej Prywatnej Szkole Podstawowej oraz w Gimnazjum Społecznym Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego w Milanówku.

Jest inicjatorką powiatowego konkursu plastyczno-literackiego pod hasłem „Ocalić od zapomnienia”, który realizowany jest od 15 lat. Opracowała przewodnik Szlak jedwabny Milanówka i okolic”  (tu wersja elektroniczna) wydany przez Stowarzyszenie Muzeum Jedwabnictwa Milanowskiego, aktywnie uczestniczy we wszystkich kluczowych projektach naszego Stowarzyszenia.

Agnieszko, serdecznie gratulujemy!

Fot. Elżbieta Abramczuk/Milanowskie Centrum Kultury